Ujeżdżalnie dla koni na miarę XXI wieku

Ujeżdżalnie dla koni na miarę XXI wieku

Nie tylko są funkcjonalne, ale i dobrze prezentują się zarówno podczas zawodów, jak i treningów. Namioty halowe przeznaczone pod ujeżdżalnie dla koni to coraz częstszy widok.

Dzięki pokrytemu przepuszczającą światło tkaniną PCV zadaszeniu obiekty te zawsze są jasne. Panująca w nich temperatura nie ucieka na zewnątrz (za sprawą poszycia warstwowego), dzięki czemu mogą być one eksploatowane przez cały rok.

Sprawdzony producent hal namiotowych dostosowuje je do potrzeb inwestora, dzięki czemu w pełni są one w stanie spełnić swoje zadanie. Czym jeszcze się wyróżniają?

Duża powierzchnia do eksploatacji

Hala namiotowa to przede wszystkim przestrzeń, którą szybko można uzyskać (produkcja poszczególnych komponentów, składających się na całą konstrukcję, przebiega w bardzo sprawnym tempie).

Nie jest ona ograniczana przez dodatkowe wsporniki, gdyż takowych nie ma. Przestrzeń, którą się otrzyma, można przeznaczyć pod:

  • ujeżdżalnie koni, organizację zawodów, szkółki jeździeckie, zajęcia hipoterapii,
  • stajnie oraz wiaty dla koni,
  • magazyny, gdzie przechowuje się pasze i sprzęt jeździecki.

Dodatkowe elementy konstrukcji

Decydując się na nowoczesne hale namiotowe warto jest postawić na sprawdzonego producenta, który dodatkowo zatroszczy się o oświetlenie, instalację nawadniającą, bandy ochronne oraz stopy fundamentowe.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu do inwestycji nie będzie trzeba zawracać sobie głowy dodatkowymi firmami. Takie namioty halowe, w przeciwieństwie do ceglanych obiektów, szybko są rozstawiane i gotowe do eksploatacji.