Nowoczesne hale pod ujeżdżalnie dla koni

Nowoczesne hale pod ujeżdżalnie dla koni

Namioty halowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, na przestrzeni lat docenione zostały nie tylko przez liczne gałęzie gospodarki, ale i przez osoby prywatne. Dzięki temu, że odporne są na warunki atmosferyczne i można eksploatować je przez cały rok, zwróciły na siebie uwagę również właścicieli stadnin koni, poszukujących obiektów, które można wykorzystać pod ujeżdżalnie koni, stajnie z wiatami, czy też magazyny na pasze oraz sprzęt.

Przekonaj się, dlaczego hala namiotowa jest strzałem w dziesiątkę.

Dostosowana do potrzeb inwestora hala namiotowa

Profesjonalny producent hal namiotowych to taki, który nie tylko zagwarantuje wysokiej jakości stelaż wraz z odpowiednim obszyciem, ale i zadba o kompleksowe rozwiązania – idealne dla przestrzeni przeznaczonych pod ujeżdżalnie koni.

Jeżeli inwestor wyrazi taką chęć, to zadba on również o:

  • odpowiednio dobrane i zainstalowane oświetlenie,
  • instalacje nawadniające oraz stopy fundamentowe,
  • bandy ochronne.

Projektując konkretne, spersonalizowane namioty halowe nie ominie on również kwestii związanych z odpowiednią wentylacją, zapewniającą warunki zootechniczne w pomieszczeniu, ogrzewaniem, orynnowaniem, czy też tym, gdzie i jakie mają znajdować się rozsuwane bramy.

Szybka i tania inwestycja

W przeciwieństwie do ceglanej zabudowy namioty halowe to o wiele tańsza inwestycja, a do tego realizowana w dużo krótszym czasie. Poszczególne moduły bardzo szybko się produkuje oraz rozstawia.

Dlatego też na przestrzeni nawet kilku dni można cieszyć się nową przestrzenią użytkową. Dzięki samej konstrukcji hal, nawet podczas ich eksploatacji, można je powiększać, jak i zmniejszać, co daje inwestorowi późniejszą możliwość rozbudowy.

Źródło: https://protan-elmark.com.pl/