EduExplorer - odkryj radość z naukiEduExplorer odkryj radość z nauki

Jak zarezerwować lekcję?

To proste. Wybierz przedmiot który Cię interesuje, Twoją miejscowość i kliknij szukaj. Wyświetlimy dla Ciebie oferty nauczycieli których lekcje mogą Cię zainteresować.


Możesz przejrzeć ich terminarz z dostępnymi godzinami, zdjęcia i komentarze uczniów którzy już u nich byli na lekcjach. Wybierz nauczyciela i kliknij na termin lekcji odpowiedni dla Ciebie. W prostym formularzu podaj informacje dotyczące preferowanej przez Ciebie lekcji i gotowe!

   Jak anulować spotkanie?

Wystarczy że zalogujesz się na swoim koncie, znajdziesz lekcje i klikniesz opcje: „anuluj lekcje” Twoja lekcja zostanie anulowana a nauczyciel zostanie o tym poinformowany. Nauczyciele rezerwują swój czas dlatego jeśli nie będziesz mógł pójść na lekcje bardzo prosimy o wcześniejsze jej anulowanie.

 Ile kosztuje rezerwacja?

Rezerwacja w serwisie EduExplorer jest i pozostanie darmowa.Jak wybrać dobrego nauczyciela?

Tylko ty możesz wybrać dobrego nauczyciela dla siebie lub Twojego dziecka. Wybór ofert nauczycieli zaprezentowany jest w czytelnym terminarzu. Pomoże Ci w tym także porównanie takich informacji jak studia i kursy przebyte przez nauczyciela i komentarze uczniów którzy już u niego byli na lekcjach.

 Jestem nauczycielem? Jak mogę dodać swoją ofertę do serwisu i zyskać nowych uczniów?

Wystarczy że założysz konto i w swoim panelu podasz informacje pomocne uczniowi w zarezerwowaniu lekcji właśnie u Ciebie takie jak:


- informacje o sobie

- informacje dotyczące nauczanych przedmiotów, miejsca nauczania

- wolne terminy zajęć


Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj, dzwoniąc na nr tel 516 493 191lub pisząc na serwis@eduexplorer.pl.Gdzie odbywają się lekcje?

Lekcje mogą odbywać się u nauczyciela, u ciebie w domu lub online. Informacje gdzie dany nauczyciel udziela lekcji znajduje się na jego profilu w zakładce „miejsca spotkań”

 Chciał(a)bym zarezerwować lekcje u nauczyciela jednak w adresie wyświetla się tylko ulica bez nr domu. Kiedy poznam pełny adres nauczyciela?

Pełny adres nauczyciela zostanie podany po zakończeniu rezerwacji lekcji- otrzymasz go w wiadomości na swój adres mailowy oraz będzie on dostępny w Twoim panelu.