EduExplorer - odkryj radość z naukiEduExplorer odkryj radość z nauki

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania:


Czym jest EduExplorer.pl?

EduExplorer.pl jest serwisem pomagającym użytkownikom znaleźć nauczycieli i umówić się online na lekcje w dogodnym terminie bez konieczności dzwonienia! Serwis pomaga uczniom zdać egzamin, rozwinąć się w interesujących ich dziedzinach a wszystkim bez względu na wiek znaleźć bardzo dobrych nauczycieli, korepetytorów, instruktorów, trenerów którzy przekażą im swoją wiedzę. Baza przedmiotów których uczą nauczyciele z serwisu EduExplorer.pl jest duża i obejmuje m.in.: matematykę, fizykę, biologie, chemie, j. angielski, naukę gry na gitarze, naukę pływania, informatykę, taniec.Ile kosztuje rezerwacja?

Rezerwacja w serwisie EduExplorer jest i pozostanie darmowa.


Jestem nauczycielem? Jak mogę dodać swoją ofertę do serwisu i zyskać nowych uczniów?

Wystarczy że zarejestrujesz się tutaj Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj, dzwoniąc na nr tel lub pisząc na serwis@eduexplorer.pl


Kiedy EduExplorer będzie dostępny w mojej okolice?

Zaczynamy od dużych miast takich jak Warszawa ale chcemy dotrzeć także do małych miasteczek. Jeśli chcesz zgłosić propozycje swojego miasta jako następnej miejscowości gdzie powinien być dostępny EduExplorer napisz nam o tym na: serwis@eduexplorer.pl


Jak zarezerwować lekcje?

To proste. Wybierz przedmiot który Cię interesuje i kliknij szukaj. Wyświetlimy dla Ciebie oferty nauczycieli którzy mogą Cię zainteresować. Możesz przejrzeć ich terminarz z dostępnymi godzinami, zdjęcia i komentarze uczniów którzy już u nich byli na lekcjach. Wybierz nauczyciela i kliknij na termin lekcji odpowiedni dla Ciebie. W prostym formularzu podaj informacje dotyczące preferowanej przez Ciebie lekcji i gotowe!


Jak wybrać dobrego nauczyciela?

Tylko ty możesz wybrać dobrego nauczyciela dla siebie lub Twojego dziecka. Wybór ofert nauczycieli zaprezentowany jest w czytelnym terminarzu. Pomoże Ci w tym także porównanie takich informacji jak studia i kursy przebyte przez nauczyciela i komentarze uczniów którzy już u niego byli na lekcjach.


Ile kosztuje jedna jedna lekcja u nauczyciela?

Koszt jednej lekcji oraz jej czas jest widoczny w zakładce każdego nauczyciela


Jak anulować lekcje?

Wystarczy że zalogujesz się na swoim koncie, znajdziesz lekcje i klikniesz opcje: „anuluj lekcje” Twoja lekcja zostanie anulowana a nauczyciel zostanie o tym poinformowany. Nauczyciele rezerwują swój czas dlatego jeśli nie będziesz mógł pójść na lekcje bardzo prosimy o wcześniejsze jej anulowanie.