EduExplorer - odkryj radość z naukiEduExplorer odkryj radość z nauki

Praca dla nauczycieli Wrocław


Znajdź nowych uczniów. Udzielaj korepetycji. Zarabiaj!


Serwis EduExplorer pozwala wszystkim głodnym nauki szybko znaleźć korepetytorów z niemal każdej dziedziny. Pozwól swoim uczniom zapisywać się na lekcje online – zwiększ liczbę podopiecznych, a wraz z nimi - swoje zarobki!

Praca dla nauczycieli z Wrocławia


Niezależnie od tego, czego uczysz, w serwisie EduExplorer znajdziesz dla siebie miejsce. Dołącz do grona nauczycieli przedmiotów szkolnych, trenerów rozmaitych dyscyplin sportowych, instruktorów muzycznych oraz korepetytorów specjalizujących się w wielu innych dziedzinach. Zarejestruj się i wypełnij swój profil, a pomożemy Ci znaleźć wielu nowych uczniów.Jak korzystasz?


- Znajdujesz nowych uczniów, nie inwestując czasu i pieniędzy w pojedyncze, niezbyt skuteczne ogłoszenia.

- Sprawnie organizujesz zajęcia dzięki terminarzowi online, który poinformuje Cię o każdej wykupionej lekcji.

- Skracasz czas negocjacji i szybko trafisz do klientów, którzy szukają właśnie Ciebie. Już na wstępnie określasz swoje warunki i wybierasz, gdzie chcesz uczyć.

- Możesz wypromować także korepetycje udzielane online!Czego potrzebujesz, by zacząć?- Wiedzy! Wspomagamy tylko rzetelnych korepetytorów, znających się na swoim przedmiocie.

- Konta w portalu EduExplorer. Jego założenie jest darmowe i trwa krótką chwilę. Po zakończeniu rejestracji możesz wypełnić swój profil i zacząć działać!


Wypróbuj nas za darmo


Rejestracja i wyświetlanie profilu w serwisie są bezpłatne. Płacisz prowizje tylko za zarezerwowane i przeprowadzone lekcje. Dołącz do EduExplorer i zarejestruj się w serwisie aby zyskać nowych uczniów i klientów oraz zacząć zarabiać.  .


Dowiedz się więcej o korzyściach [kliknij]Najczęściej zadawane pytania (FAQ) [kliknij]