EduExplorer - odkryj radość z naukiEduExplorer odkryj radość z nauki

Praca dla nauczycieli Warszawa


Spraw aby nowi uczniowie umawiali się na Twoje lekcje i zarabiaj tyle ile chcesz.


Dzięki EduExplorer uczniowie mają dostęp do najlepszych nauczycieli i korepetytorów i mogą rezerwować u nich lekcje online. Bądź jednym z tych nauczycieli i zacznij zarabiać na udzielaniu lekcji.Jeśli jesteś nauczycielem, trenerem sportowym, instruktorem lub korepetytorem zapraszamy Cię do podjęcia z nami współpracy. Zarejestruj się w serwisie i wypełnij profil a my postaramy się dostarczyć Ci tak wielu uczniów na Twoje zajęcia ilu tylko będziesz w stanie uczyć. Sprawdź nasze oferty pracy dla nauczycieli i trenerów!

Co zyskujesz?


- nowych uczniów rezerwujących u Ciebie lekcje obojętnie jako przedmiotu uczysz, począwszy

od przedmiotów ścisłych, poprzez humanistyczne, języki obce, naukę gry na instrumentach muzycznych aż po sport

- prosty i użyteczny terminarz organizujący Twoją pracę i informujący Cie smsem na Twoją komórkę o każdej nowej lekcji zarezerwowanej przez uczniaBędziesz miał możliwość wyboru gdzie chcesz uczyć: u siebie, u ucznia lub przez InternetCo jest wymagane?


- dobra znajomość nauczanego przedmiotu oraz umiejętności przekazywania wiedzy

- rejestracja w serwisie i wypełnienie profiluRejestracja i wyświetlanie profilu w serwisie są bezpłatne. Płacisz prowizje tylko za zarezerwowane i przeprowadzone lekcje. Więc jeżeli interesuje Cię praca dla nauczycieli w Warszawie to dołącz do EduExplorer i zarejestruj się w serwisie aby zyskać nowych uczniów i klientów oraz zacząć zarabiać.

Dowiedz się więcej o korzyściach [kliknij]Najczęściej zadawane pytania (FAQ) [kliknij]